Důmyslné příslušenství

Ještě více komfortu

 

S_dalkovym_rizenim_do_garaze_1.jpg

S dálkovým řízením do garáže
Zůstanete sedět v autě a garážová vrata ovládáte stejně pohodlně, jako svůj televizor. Jediný stisk tlačítka, a již vjíždíte do garáže, chráněni před větrem a špatným počasím. Ve tmě je přímá cesta mnohem bezpečnější.

 

Radiovy_spinac_pod_omitku_1.jpg

Rádiové spínače pod omítku
Pro všechny standardní spínací zásuvky s průměrem 55 mm. Ideální je centrální instalace v prostorách chodby domu nebo v obývacím pokoji s vizuálním kontaktem směrem ke garážovým vratům. Dvěmi funkcemi ovládáte svá garážová vrata a navíc např. venkovní osvětlení, čerpadlo rybníčku, sedací kout na zahradě nebo vánoční stromeček na terase.

 

Rucni_vysilace_1.jpg

Ruční vysílače
Pomocí ručního vysílače ovládáte nejen svá vrata ale např. také vjezdovou bránu a venkovní osvětlení Vašeho domu (zde je nutný zvláštní přijímač od společnosti Hörmann). Sériově obdržíte dvoutlačítkový ruční vysílač s držákem. Na přání nabízíme také vysílač se čtyřmi tlačítky a nebo v miniformátu, a dále dvoutlačítkový ruční mikrovysílač s kroužkem na klíče. Ruční vysílače Hörmann jsou odolné vůči úderům a pracují na rádiové frekvenci 868,3 MHz, v současné době nejlepšířešení mezi povolenými rádiovými frekvencemi.

  

 

 Rucni_vysilac_HSD_2_1.jpg

Ruční vysílač HSD 2
Ručnív ysílač HSD 2 s atraktivním designem je přitažlivý díky kvalitnímu kovovému pouzdru a exklusivnímu vzhledu oceněnému udělením designérské ceny red dot (červená tečka). Zlatý hřeb ve vašem svazku klíčů.
HSD 2-A s blokováním vysílání, hliníkový vzhled.
HSD 2-C s blokováním vysílání pro dvě funkce, choromovaný s vysokým leskem.

 

 

 Svetelna_zavora_1.jpg

Světelná závora
To je zvýšená jistota, kterou ocení především rodiny s dětmi. Osoby i vozidla jsou hned rozpoznány. Standardně dodávaná k pohonům SupraMatic P.

 Transpoderovy_spinac_TTR_1.jpg

Transpondérový spínač TTR
Elektronický zámek ve dvou provedeních pro jednu funkci. Nakódovaný klíč elektronického zámku jednoduše podržte cca 2 cm před zařízením. 2 klíče jsou součástí dodávky, další na přání. Komfortní TTR může rozeznat až 100 klíčů. TTE 12 rozezná až 12 klíčů.
 

 

  

 Kodovy_spinac_s_osvetlenymi_tlacitky_CTR_1b_1.jpg

Rádiový kódový spínač FCT 10b s ovětlenými tlačítky
Rádiové kódovací spínače jsou bezkabelové. Není tedy nutné pokládat vedení! S dodatečnými funkcemi můžete vedle garážových vrat ovládat také např. vjezdovou bránu nebo osvětlení dvora. ( nutný dodatečný příjimač)

 Rucni_vysilac_HSZ_1.jpg

Ruční vysílač HSZ
V autě je vždy po ruce, nanápadně zasunut do zásuvky zapalovače. Vhodná alternativa k systémům dálkového ovládání zabudovaným v autě. Jako HSZ 1 pro jednu funkci, jako HSZ 2 pro dvě funkce.

 Vnitrni_spinace_1.jpg

Vnitřní spínače
Nainstalované v garáži nebo v chodbě domu, odkud je možný vizuální kontakt s garážovými vraty. Světelné diody ukazují, zda jsou vrata otevřená nebo zavřená. U komfortní verze se čtyřmi funkcemi lze zapínat také osvětlení pohonu a např. po dobu dovolené pohon komletně odpojit.
 
 

 

Klicove_spinace_1.jpg

Klíčové spínače
V případě montáže pod omítku k zabudování do stěny, v případě montáže na omítku k našroubování na stěnu. Všechny čtyři klíčové spínače jsou vhodné pro impulsní volbu a volbu směru. Pro obsluhu dvou vedle sebe ležících vrat postačí jeden klíčový spínač.

 Ctecka_prstu.jpg

Čtečka prstů (prstový scanner) pro dvě funkce
K bezpečnému a pohodlnému otevření garážových vrat stačí váš otisk prstu. Druhou funkcí obsluhujete například další garážová vrata, vjezdovou bránu nebo domovní dveře. Čtečku otisků prstů dostanete ve dvou verzích, jako FL 12 pro 12, popř. jako FL 100 pro 100 otisků prstů uložitelných do paměti. Dodává se i ve speciální verzi pro domovní dveře Hörmann (bez obrázku).

 Prijimac_1.jpg

Přijímač
Chcete-li svým ručním vysílačem ovládat doplňkové venkovní osvětlení a např. vjezdovou bránu (cizí výrobek), potom potřebujete reléový přijímač s jedním, dvěma nebo čtyřmi kanály.
 

 Nouzovy_akumulator_1.jpg

Nouzový akumulátor
S tímto nouzovým zdrojem překlenete až 18 hodinový výpadek elekrické sítě s maximálně 5 cykly vrat. Nouzový akumulátor se při normálním provozu opět automaticky nabije. Nouzovým akumulátorem je možno doplnit všechny aktuální pohony garážových vrat Hormann.

 Nouzove_odjisteni_1.jpg

Nouzové odjištění pro sekční vrata bez madla
Jako zámek nouzového odemykání s cylindrickou vložkou (není integrovatelný do domovního zamykacího systému), nebo také madlo nouzového odemykání v osmi provedeních včetně zámku (integrovatelného do domovního zamykacího systému). zamykacího systému)

 

 

 

Proč LAMARK

  • Cenový návrh ZDARMA
  • Rychlý termín dodání
  • Profesionální montáž 
  • Rychlý servis 24/7
  • Certifikovaná kvalita
  • Osvědčená bezpečnost
  • Trvalý výkon, záruka 5 let 
  • Ohled na životní prostředí

 

 

 

Nová fotogalerie kovaných plotů a vjezdových bran

 
 
Tweet this
 
Delicious
 
 
 

Garážová a průmyslová vrata