Vjezdové brány a vchodové branky

Pohodlí, bezpečnost a čistý design vjezdových bran

Vyrábíme a montujeme tyto druhy vjezdových bran:

Podrobnější informace o vjezdových kovaných branách najdete na webu www.ploty-lamark.cz - pod tímto odkazem

Mimořádný vzhled vjezdových bran pro mimořádný domov. Vjezdové brány s výplní dřevo, plast nebo kov podtrhují dokonalou eleganci. Samozřejmě včetně výhod veškerého komfortu a bezpečnosti, které vjezdové brány ať manuální nebo s automatickým pohonem nabízejí. Vjezdové brány a vchodové branky jsou standardně dodávány ve stejných motivech jako je kovaný plot, který pořizujete s nimi, nebo který od nás již máte.

Návrh, výroba, dodávka a montáž vjezdových bran a vchodových branek. To je LAMARK. Vjezdové brány LAMARK v sobě kloubí špičkové a ověřené technologie, naše zkušenosti s jejich instalací, Vaše představy a touhy. Při každé realizaci brány tak vzniká osobitý originál, který slouží jen a jen Vám.

Vjezdové brány LAMARK jsou varáběny se smyslem pro kvalitu a detail od jejich prvotního návrhu, přes konstrukci a výrobu až po povrchovou úpravu. Ruku v ruce s elegancí bran LAMARK jde jejich vysoká odolnost, dlouhá životnost a jednoduchá instalace.

Pro zvýšení vašeho pohodlí a pocitu komfortu mohou být všechny typy vjezdových bran a branek vybaveny automatickým pohonem včetně jeho dálkového ovládání. Další bezpečnostní a ovládací prvky lze doplnit ze široké škály příslušenství. Vjezdové brány LAMARK jsou vhodné jak pro využití u rodinných domů, tak i u komerečních a průmyslových objektů.

Posuvné brány samonosné

Se hodí všude tam, kde není dost prostoru pro otevření křídlové otočné brány. Posuvná brána samonosná nejezdí po kolejnici a tím nám odpadne nebezpeční přizvednutí kolejnice při silných zimních mrazech. Samonosná brána také vyžaduje menší údržbu než brána posuvná po kolejnici - kolejnici je potřeba udržovat bez pevných nečistot.

Posuvnou samonosnou bránu uvítáte i v případě, že už máte hotový vjezd na pozemek - např. zámkovou dlažbu nebo beton.

Samozřejmostí je možnost automatického pohonu, který si k bráně objednává většina zákazníků.

Otočné brány jedno nebo dvoukřídlé

Pokud Váš pozemek neumožňuje použití posuvné brány (např. když je málo prostoru pro zasunutí brány, nebo je terén vedle vjezdu příliš členitý) využijete bránu otočnou. Pro vezdy větší velikosti doporučujeme dvoukřídlé otočné brány, které lépe rozloží váhu a nenamahají tolik panty a automatický pohon brány.

Otočné brány jsou méně hlučné, ale vyžadují více prostoru za branou, kam se jednotlivá křídla brány otevírají.

Vjezdové brány posuvné po kolejnici

Užijete zejména tam, kde je vjezd příliš velikých rozměrů a posuvná brána by tak vážila mnoho kilogramů a jako samonosná by musela mít i hodně dlouhý vynášecí profil, který bránu vyvažuje.

Kolejnici brány je potřeba udržovat bez mechanických nečistot, aby byl zaručen plynulý chod brány.

 

Napište nám

Položky označené Povinné položky jsou povinné.

Proč LAMARK

  • Cenový návrh ZDARMA
  • Rychlý termín dodání
  • Profesionální montáž 
  • Rychlý servis 24/7
  • Certifikovaná kvalita
  • Osvědčená bezpečnost
  • Trvalý výkon, záruka 5 let 
  • Ohled na životní prostředí

 

 

 

Nová fotogalerie kovaných plotů a vjezdových bran

 
 
Tweet this
 
Delicious
 
 
 

Garážová a průmyslová vrata